E-mail
Telefon
Godziny otwarcia
Pon-Pt : 10:00 - 20:00
Godziny otwarcia
Pon-Pt : 10:00 - 20:00
Klaudia Nowak - ZnanyLekarz.pl

Dr n. med. Klaudia Nowak​

Specjalista neurologii

Ukończyła studia stacjonarne na wydziale lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2015 r. zatrudniona w Oddziale Klinicznym Neurologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie gdzie aktualnie pełni funkcję starszego asystenta. W ramach obowiązków od 2018r. pracuje w Poradni Leczenia Stwardnienia Rozsianego i Chorób Istoty Białej SU w Krakowie. Od 2018 r. jest asystentem Katedry Neurologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W 2021 r. obroniła pracę doktorską.

Specjalizuje się głównie w leczeniu chorób demielinizacyjnych ośrodkowego układu nerwowego, zajmuje się także leczeniem innych chorób neurologicznych: m.in. dolegliwości bólowych głowy, zawroty głowy, udarem mózgu- także kwalifikacją do leczenia ostrego udaru niedokrwiennego, chorobami naczyniowym mózgu, chorobą zwyrodnieniową kręgosłupa. 

Jest współautorem wielu prac naukowych, publikowanych w prestiżowych czasopismach, prezentowała abstrakt na Europejskiej Akademii Neurologii w Oslo w 2019 r. 

Jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Neurologii, głównie Sekcji Stwardnienia Rozsianego i Nuroimmunologii oraz Europejskiej Akademii Neurologii.

Przeprowadza wizyty w komfortowej atmosferze z pełnym zaangażowaniem traktując każdego pacjenta w sposób indywidualny. 

Scroll to Top