E-mail
Telefon
Godziny otwarcia
Pon-Pt : 10:00 - 20:00
Godziny otwarcia
Pon-Pt : 10:00 - 20:00
Tomasz Kupiec - ZnanyLekarz.pl

Lek. Tomasz Kupiec

Specjalista Anestezjologii i Intensywnej Terapii

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Zainteresowania Pana Doktora to głównie interwencyjne techniki leczenia bólu. Swoje doświadczenie zdobywał w codziennej pracy początkowo w V Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie, a następnie w Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie. 

Obecnie Pan Doktor pełni rolę Kierownika Poradni Leczenia Bólu przy Szpitalu Powiatowym w Chrzanowie 

Swoją wiedzę z anestezjologii regionalnej rozwijał głównie na bloku operacyjnym wykonując liczne blokady przeciwbólowe do ostrych i planowych zabiegów chirurgicznych, a także uczestnicząc w licznych kursach oraz kongresach z zakresu anestezjologii regionalnej oraz medycyny bólu. W trakcie wykonywania blokad przeciwbólowych dla podniesienia bezpieczeństwa, ale również efektywności blokad Doktor wykonuje procedury pod kontrolą USG.

„Korzystając z doświadczenia chcę prowadzić terapie leczenia pacjentów z różnego rodzaju zespołami bólowymi m.in. bóle w chorobie nowotworowej, chorobach zwyrodnieniowych, po zabiegach operacyjnych, bóle neuropatyczne oraz towarzyszące im wtórne zaburzenia. W ostatnim czasie poszerzyłem swoją wiedzę o lecznicze zastosowanie medycznej marihuany oraz akupunkturę medyczną. W swojej działalności chcę stosować multimodalne podejście do terapii bólu wykorzystując leczenie farmakologiczne, terapie regeneracyjne, blokady interwencyjno-diagnostyczne a także zabiegi termolezji i kriolezji”

Scroll to Top