E-mail
Telefon
Godziny otwarcia
Pon-Pt : 10:00 - 20:00
Godziny otwarcia
Pon-Pt : 10:00 - 20:00

Dr n. med. Klaudia Nowak – Neurolog

Dr n. med. Klaudia Nowak Ukończyła studia stacjonarne na wydziale lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2015 r. zatrudniona w Oddziale Klinicznym Neurologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie gdzie aktualnie pełni funkcję starszego asystenta. W ramach obowiązków od 2018 r. pracuje w Poradni Leczenia Stwardnienia Rozsianego i Chorób Istoty Białej SU w Krakowie. Od 2018 r. jest asystentem Katedry Neurologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W 2021 r. obroniła pracę doktorską z dziedziny nauki medyczne.

Specjalizuje się głównie w leczeniu chorób demielinizacyjnych ośrodkowego układu nerwowego, zajmuje się także leczeniem innych chorób neurologicznych: m.in. dolegliwości bólowych głowy, zawroty głowy, udarem mózgu- także kwalifikacją do leczenia ostrego udaru niedokrwiennego, chorobami naczyniowym mózgu, chorobą zwyrodnieniową kręgosłupa.

Jest współautorem wielu prac naukowych, publikowanych w prestiżowych czasopismach, prezentowała abstrakt na Europejskiej Akademii Neurologii w Oslo w 2019 r.

Jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Neurologii, głównie Sekcji Stwardnienia Rozsianego i Neuroimmunologii oraz Europejskiej Akademii Neurologii. Przeprowadza wizyty w komfortowej atmosferze, z pełnym zaangażowaniem traktując każdego pacjenta w sposób indywidualny.

 
Dr n. med. Klaudia Nowak

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top